| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre puya?

87 răspunsuri:
| moonY a răspuns:

Melodii comerciale si mai rau e ca sound-u ala ma duce cu gandu' la manele.de ex: aia cu keo si ultima piesa prea mediatizata.

| kh1ss a răspuns:

A fost un om simplu care credea in visul lui si care a ajuns cineva in muzica romaneasca... dar se cam pierde pe drum

| kh1ss a răspuns:

Incepe sa fie prea comercial

| andreutz a răspuns:

Un cantaret roman ca oricare altul, nu are nimic iesit in comun ca sa merite atentia mea...parerea mea...

| Just Shadows a răspuns:

Hm... ultima mel imi place dar se expune cam mult avand in vedere cati sunt cu ochii pe el...in muzica lui spune numai adevarul...nu ca altii...

| meioana a răspuns:

... aveam o parere rea despre el la inceput...
... dar am vazut o emisiune cu el la tv si chiar me-a placut cum a vorbit si cum se comporta...pare natural tipu... fata de altii...
.
ultima melodie nu e cine stie ce... dar macar descrie viata noastra de roman pe care o ducemoh go onoh go on

| oooooooo a răspuns:

Mie imi place-si el si muzica lui.
ultima lui melodie e foarte buna, o ascult aproape non stop.

| masly a răspuns:

Eu in ador imi place cum arata e fff dragut:X:X:XX:X: desi bani incep sai ia mintile si lui... sti zice adevaru despre rom mai ales in ultima lui piesa undeva'n Balcanii:X:X:X::X

| alina_8976 a răspuns:

Mie imi place foarte mult de el. face ce vrea cu viata lui, se contrazice cat vreahappy, asta nu e treaba altora.

| Anonim232323 a răspuns:

Este cel mai smecher

| Ioonela a răspuns:

Imi place cum canta. mai ales mel undeva'n balcani.

| N538961518 a răspuns:

Nu-mi mai place de ceva ani incoace si se contrazice singur mereu. Exemple: din mel...''Urasc din suflet oamenii lacomi si lasi'' iar in alta melodie ''Sunt mai lacom ca un gabor corupt'' ex 2. ''Aici e Romania nu L. A ce *** are limba romana'' iar noua lui piesa undeva in balcani suna a tentativa de Lil Wayne plus ca refrenu e in engleza?! adica ce *** are limba romana puya? laughing

| bibix_5640 a răspuns:

Il adoR:X

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pare consecvent cu visul lui.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ba frate c aveti fraierilor cu el? ati vrea voi sa fiti mumosi, cunoscuti, admirati sh respectati ca el phbbbbt. cat despre el. tine-o tot asa. pupic

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Este frumos...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Foarte buna

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mi sa pare un tip caruia ii place ceeea ce face si ii plac si melodiile pe care le interpreteaza! sunt chiar tari melodiile! va pup! pa

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Foarte tare frate ..respect si pace

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Foarte tare frate ..respect Puya pace!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Este cel mai tare artist si tare mi-as dori sa am id-ul lui...
Mi-l poate da cine va care il are cu adevarat?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Puya esti mult prea evoluat...Ai ajuns unde altii nici nu se gandesc...RESPECTwinkingAi grija de tine, ca multi fraieri iti vor raul!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Este cel mai tare. La-am vazut in carne si oase. Imi plac toate melodiile lui mai ales o viata noua.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

E cel mai tare cantaret, pentru mine. nu ca bulangi aia dela b.u.g.mafia.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Imi place si nu ma intereseaza ce a facut el. este viata lui
cel putin mie imi place si de el si de muzica lui mai ales undeva-n balcani...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Puya este cel mai tare. din mate mare are gagica cu fundu mare si e bun ca.somerlaughingceau

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Imi place mult...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

E foarte tare am autograf de la el

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

E cel mai bun..imi place cum canta si e si frumlove struck

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Il iubim foarte mult. vrei sa vii in dr. tr. severin. te saruta ioana nedela nedela anastasia si cioarec diana