| alina是最热 a întrebat:

Ce parere aveti despre Razvan Krem Alexe?

Răspuns Câştigător
| LifeisALL a răspuns:

Are rime geniale si ceva special in felul in care canta. El nu poate fi imitat fiindca are un stil bine conturat si unic happy

| alina是最热 explică (pentru LifeisALL):

E unic, e show a la Krem happy

7 răspunsuri:
| Wøodenpints a răspuns:

Te referi la penibilul ăla cu coadă de șobolan în loc de mustață?
Păi, este doar un puști care a reușit să devină idolul copiilor de până în 15 ani. Dacă ai mai mult și ți se pare ok ce face el, deja ești un caz pierdut.

| alina是最热 explică (pentru Wøodenpints):

Daca imi place munca unui om si tie nu iti place nu ai niciun drept sa ma judeci cum nici eu nu am zis ca esti emo dupa cum ai poza de profil.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un rahat marca Media Pro.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un asa zis rapper cu versuri de nimic ce viseaza la o cariera comerciala.

Răspuns utilizator avertizat
| alina是最热 explică:

Daca asta ai inteles tu din ce ti-am raspuns mai sus inseamna ca tu esti prostu padurii. Am spus ca: NU AI DE CE SA MA JUDECI PE MINE PENTRU CA IMI PLACE MUNCA OMULUI. puteai sa iti lasi parerea fara sa ma faci de cacao pe aici. Ar trebui sa se faca un test pentru cei care se inregistreaza pe site-ul asta.