| ArinaMK a întrebat:

Ce parere aveti despre Rebecca Black?

Răspuns Câştigător
| Raengar a răspuns:

E justin bieber in varianta masculina

7 răspunsuri:
| Bogdanux a răspuns:

Daca as intalni-o pe strada, as lasa-o cheala si "fardata" la ochi.

| Bogdanux a răspuns:

@sw33tLilleVampire

Cati 10 ani, ma rog, ai? Sunt mii de oameni care sunt mai tari ca ea si mai talentati, fara sa fie vedete.Dar stai, urat am ajuns ca imi pun mintea cu tine laughing.

Apropo, incearca sa nu mai scrii ca cizma.Ti-o zice un nene.

| Ramonaaaa a răspuns:

O fata care, daca a compus o melodie considerata de ceilalti draguta si ritmata, crede ca este cantareata.

| Raengar a răspuns:

@Lace nu pentru ca justin biberon e o fetita toata lumea stie big grin

| KaRioKa a răspuns:

Iuu, e o proasta, naspa, e si urata!

| Lace a răspuns:

@Raengar,nu e cumva varianta feminină?

| sw33tLilleVampire a răspuns:

Mie imi place:X e si frumoasa are si voce e super
nu stiu c au toti cu ea
Dk va consideratsi mai tari decat ea de ce nu sunteti vedetee?