| Sergiuu a întrebat:

Ce parere aveti despre schimbarea lui Cedry2k?
http://www.youtube.com/watch?v=QJWf51otHto&feature=relmf u

2 răspunsuri:
| SugarSkull a răspuns:

Nu imi place. Nu sunt o persoana credincioasa si din acest motiv nu prea ma bucura schimbarea lui ca MC. Daca el se simte mai bine ca persoana asta e altceva, dar muzica ce-o face nu-mi mai place.

| CoxAlb a răspuns:

Cedy2k este un rapper adevarat care are un vocabular foarte bine conturat
Daca ai 12 ani si vrei sa asculti o melodie de`a lui Cedy2k clar iti trebuie un dex pentru ca nu oricine intelege sensul cuvintelor lui iar schimbarea mi se pare foarte buna pentru ca rappul nu inseamna injuraturi, genul asta de muzica are un mesaj care trebuie inteles.