| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre trupa legenda Slipknot?
Vreau sa stiu daca sunt si romani care asculta.

9 răspunsuri:
| justanotheruser99 a răspuns:

Deci eu ador trupa. E geniala! ❤ e in topul 10 al trupelor mele favorite.

| Sociopat a răspuns:

N-as zice legenda.
Sunt ok. Ii ascultam cand eram mai mic.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Imi place melodia snuff de la ei.

| Jimtheghost a răspuns:

Ascult Slipknot cand fac curat. Foarte motivational.

| OhHYeEEaH a răspuns:

Foarte interesanti... Imi plac temele abordate in melodii, fiind atat de diversi.
Daca nu te superi, care este albumul tau preferat de la ei? Al meu este Slipknot pe care, de asemenea, il si detin.

| 273 a răspuns:

Dupa ce Corey Taylor a fost parasit de iubita sa, acesta impreuna cu trupa au facut 2 melodii.
Dead Memories si Snuff
Ti-am spus ca sa stiihappy

| 273 a răspuns:

Sunt de acord.
In plus mi-e imi place melodia custer.
E epica.

| 273 a răspuns:

In trecut imi placea primul album.
Gen melodia No life, sau prosthetics si me inside.
Dupa incepuse sa imi placa al 3 lea album cu melodiile
The blister exits, before i forget duality etc
De la al 4 lea album imi plac doar snuff, dead memories, sulfur si psychosocial.
Acum imi place al 5 lea album.
Gen cu melodiile. Override, custer, nomadic, skeptic, the devil in i si lech.

| 273 a răspuns:

Apropo...
Am un canal de Youtube in care fac versurile in romana la melodiile din slipknot

Nume canal : ToxicSkull273