| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre trupa Rammsteinlove struck? [PS:mie imi place foarte multlove struck]

Răspuns Câştigător
| εїз a răspuns:

Este o trupă foarte tare, cea mai frumoasă melodie este.
Rammstein - Du Hast
Pa, pa

15 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Si mie imi place foarte multlove struck

| Alex >D a răspuns:

Super show la concert, dpdv muzical, mediocri.

| missbee a răspuns:

Şi mie îmi plac unele melodii, linia melodică, dar nu înţeleg o iotă de germană. sad

| hiphopbeatz a răspuns:

Pai ai fost la concert?
daca iti plac asa mult?

pace!

| Cromasston a răspuns:

Nu prea ascult Rammstein(unele melodii sunt chiar frumoase)...mai mult imi place Nightwish si 3 Days Grace

| Roby67 a răspuns:

Neue Deutsche Härte, se numeste stilul care se poate asculta de cei care inteleg textul si le plac stilul asta de Rock!
Eu ascult si cant numai la chefuri unde alcoolemia este ridicata. "ich tu dir weeeeeh, tut mir nicht leeeid, das tut dir guuuut..." nu este pe placul fiecaruia.

| Klara a răspuns:

Ador formatia asta, imi place la nebunie vocea solistului, melodiile sunt bestiale aproape toate...am ca favorite Du Hast, Ohne Dich, Rosenrot, Reise Reise, Mutter, Rein Raus, Kokain, Hilf Mir, Pussy ...etc.
N-am fost la concert din pacate, am spart prea multi bani anul asta sa-mi permit sa ajung si la concert, dar ascult Rammstein muuuuult. love struck

| madalinaaa89 a răspuns:

Este o trupa foarte buna cu melodii de asemenea foarte reusite:X:X, insa ''introduce a little Anarchy'' are dreptatehee hee

| Jeremy1 a răspuns:

Eh, n-am nimic impotriva lor, insa am si eu o intrebare... asa, ca sa-mi satisfac propria curiozitate: De ce ai pus intrebarea asta? Adica... daca o persoana spune ca nu-i place si iti injura trupa, probabil ii dai stupid si-i prezinti argumente pentru care trupa ta e tare. Daca o persoana spune ca-i place, probabil ii dai inteligent si ramai cu o mandrie persoanala care se va pierde usor. Deci, pana la urma, daca pui intrebarea asta practic nu castigi nimic, doar te mai enervezi pe niste nimeni pe lume pentru opinia lor. Invata sa ai propriile gusturi si placeri ce nu sunt influentate de parerea celor din jur.

Hai, oricum, ca sa-ti fac pe plac: Da, ascult Rammstein. Happy?

| ionik_1763 a răspuns:

E cea mai tare trupa

| Nicole_8066 a răspuns:

Sunt foarte tari, exceptand faptul ca ei canta in germana. Foarte tare piesa Angel, dar si Du Hast sau Amour:X

| anonima10 a răspuns:

Nu ascult.Nu e stilul meu.

| Creioane COlorate:)) a răspuns:

Deci...este cea mai tare trupa de mzk o ador :X:X

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cântă destul de frumos :x
Mie îmi place cum cânta şi trupa Nightwish :x

melodia asta e una dintre preferatele mele
Nightwish - Bye Bye Beautiful :
http://www.youtube.com/watch?v=hTdhXxxWREo&feature=channel

sau Nightwish - Amaranth :
http://www.youtube.com/watch?v=GdZn7k5rZLQ&feature=channel
sunt pur şi simplu geniali 8->

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da, au cateva melodii superbe, de la Mutter si Amour, pana la recentul album, ai de unde alegebig grin