| NoLiesJustLove a întrebat:

ce parere aveti despre stilul emo? ma refer la cum se imbraca si la parhappymie imi place multlove struck

16 răspunsuri:
| ÐÿÅ a răspuns:

Buna!
Si mie imi place parul si cum se imbraca, dar nu imi place deloc stilul!
Bafta si nu te face emo!winking

| NoLiesJustLove explică (pentru ÐÿÅ):

Buna.pai nu am de gand sa ma fac emo.am zis ca doar imi place stilul lor de asi face parul

| ÐÿÅ a răspuns (pentru NoLiesJustLove):

Am inteles! happy
Dupa cum am spus si mie imi place ceiti place tie, dar nu imi place stilul lor de a trai!

| Woodenpints91 a răspuns:

Homalăi penibili

| al3xander a răspuns:

Nu am nimic impotriva la stilul asta insa mi se pare ciudat si trist.

| BeyondTheDarkSun a răspuns:

Fetelor le place mai mult acest stil.
Mie nu-mi place.

| Vans a răspuns:

N-am cunoscut vreo persoană emo.Am văzut, dar n-am vorbit.
Dar, din câte am văzut pe internet, emisiuni şi blah blah nu mi se par nişte specii foarte deştepte.Doar doritori de atenţie.
Stilu lor mi se pare aiurea.Nu mă refer la breton,că pe ăla îl am şi eu şi-mi place,dar stilu e copiat de la japonezi dacă nu mă înşel.
Nu-mi place că îşi plâng de milă, detest persoanele de genu.
Că, până la urmă, unu care se sinucide nu trebuie să se îmbrace într-un anumit fel, cu tonă de machiaj şi frezat cu un tub de fixativ şi nici nu trebuie să fie emotiv.Ăla nu-i întreg la minte şi atât.
Că faza cu "emo sunt emotivi" mi se pare aiurea.
Dacă eşti emotiv te poţi numi emotiv, nu emo.Sau că-s sensibil, sau că-s persoane care nu pot trece peste anumite etape din viaţă, sau că am probleme în familie.Ăla se numeşte om slab, nu emo.

Şi mi se rupe că am scris mult.

| KristalPop a răspuns:

Vestimentaţia şi look-ul sunt oribile.
Cât despre freză... arată ca nişte terminaţi.
Mi-e scârbă şi nu-mi place.
Prost gust...

Răspuns utilizator avertizat
| KristalPop a răspuns (pentru ஐஐ):

Am observat. happy

Răspuns utilizator avertizat
| fadnox a răspuns:

Depinde; multi care vad un adolescent in negru sar ca-i emo, ei bine, nu-i chiar asa...pe de-o alta parte, mi se pare ca e si o moda ciudata totul referindu-se doar la partea fizica(roz bombon, cercei si pierce-uri cu nemiluita si te miri pe unde, coafuri prostesti...) http://www.google.ro/......tp?/imgres
a, si ce ma mai scoate din sarite e faza grozav stupida cu lama si starea 'o arzi depresiv'

| Smillee a răspuns:

Buna. ce parere am eu despre stilul emo da recunosc ca e frumos dar mise pare ca e un pic cam esit din comun din punc de vadere oanemii din jur se mire foaste mult cum poti sati transforti corpul in asa ceva cu diferiti cerceri sau de exempu machiajul sigur e frumos dar dar... oricum Baftahappy...

| NoLiesJustLove explică (pentru Smillee):

Ce e diferit e frumoshappy...nici mie nu imi plac cele care exagereaza cu cercei si cu machiaz

| Visitor a răspuns:

Mie nu-mi place e negru si misteric dar nu am nimcu cei din jur...foecare face ce vrea cu infatisarea sa
P.S. daca iti place fate emo!

| NoLiesJustLove explică (pentru Visitor):

Imi place stilu asta da asta nu inseamna ca ma si fac