| Mariinaa a întrebat:

Ce parere aveti despre trupa ruseasca t. A. T. u? Care va place mai mult Yulia(bruneta) sau Lena(roscata)?

Răspuns Câştigător
Elianna
| Elianna a răspuns:

Doua fete frumoase, cu viata de oameni normali si cu faima de lesbiene, pentru publicitate! Imi place Lena!

6 răspunsuri:
| AndutzaAndu a răspuns:

De la T. A. T. U. îmi amintesc numai 2 melodii de'ale lor, dar tare frumoase love struck. Mie personal îmi place de Yulia, cea brunetă.

| Klara a răspuns:

Imi place Lena (cum arata) dar tot vocea Iuliei e mai faina.

| Mariinaa explică:

Nu sunt lesbiene au declarat in 2003 la o conferinta de presa.

| Mariinaa explică:

Yulia si-a facut nenumarate operatii la gat ca sa aiba vocea acea si acum a inceput sa-si faca la nas laughing

| claum01 a răspuns:

Sunt niste cantarete ff bune. Mie imi plac amandoua

| just|breathe a răspuns:

Intr-un timp imi placeau foarte mult.Imi placea la nebunie muzica lor. O ascultam intruna. Dar totul e trecator...