| Blanky a întrebat:

Ce parere aveti despre un videoclip, adica : http://www.youtube.com/watch?v=V1bFr2SWP1I... Mi`e mi s-a parut foarte amuzant =)))). Uitativa mai atent la slanina lui si la felul cum canta...PLICTISITOR! (:| dar macar ma`m amuzat

Răspuns Câştigător
| Ruxuletz a răspuns:

Buna. Nu prea cred ca are importanta cum arata. Dupa parerea mea conteaza interiorul unei persoane nu cum arata. Dumnezeu tie nu iti iubeste aspectul fizic si sufletul happy si asta vrea si de la tine... cel care canta chiar are voce,cand o sa canti si tu la fel, sau daca deja o faci, posteaza un clip si cu tine ca tot razi de altii.

3 răspunsuri:
| AG a răspuns:

Pot sa pun pariu ca esti o "bieberista"straight face Melodia e geniala, si daca tu judeci dupa aspect si nu dupa talent...lasa-te de muzicastraight face

| DinooCanScreamRawwrr a răspuns:

Daca melodia asta te-a amuzat, e grav, sincer.
Omul ala era gras pentru ca era bolnav, nu pentru ca manca prea mult sau nu mai putea de bine.De asta a si murit!
In primul rand, tu macar intelegi versurile?!
Get a life, darling! Continua sa asculti mizeriile ce probabil nu te fac sa te amuzi asa de tare!

| SooWhat a răspuns:

Nu te uita cum arata... Daca asa arata nu inseamna ca nu are un suflet bun si o vocea superba. Pune-te in locul lui si o sa vezi cum te zimti