| HannahMontana_4553 a întrebat:

Ce parere aveti despre vedeta SElana gomez?confused

Răspuns Câştigător
| CamyAngel a răspuns:

Selena Gomez este o actrita frumoasa si draguta si o cantareata foarte talentata care canta foarte frumos si traieste melodiile pe care le canta dar am o presimtire ca a inceput sa fie putin cam prefacuta. A si nu mai ziceti ca a scris selana voi nu ati gresit niciodatathinkingbig grin

10 răspunsuri:
| AnaisC a răspuns:

Ma tot intreg fara nici un rezultat de unde invazia asta de microbi Disney?:|
Curv* aia din poza ta aku...astaNU MAI SUPORT
Ca pers pare ok, melodiile nu sunt facute de ea. ea doar le canta asa ca:-j
Ii multumesc celui care a compus A year without rain:p
P. S:
Se scrie Selena Gomez...mai citeste si U o carte mai, Montana=))))))
Doamne cati copii cretini
www.WarAndRiot.blogspot.com

| Nicolelenaa a răspuns:

Increzuta la fel ca toate.

| тøхх a răspuns:

E draguta.:d Si canta frumos.

| Neah a răspuns:

Ca e una dintre cele mai normala de la Disney, dar in acelasi timp ca e o tata si o fitoasa

| heise a răspuns:

Sincer? O parere la fel de proasta ca si despre Hannah Montana (o curv* :]). Si vezi ca se scrie "Selana Gomez" daca nu stii romana jet de aici.

| Wihaela a răspuns:

E super
tie-ti place?

| OchyDeViperă4Love a răspuns:

Nu e nu stiu ce vedeta, dar are o voce buna si canta bine, desi are cateva pises copiate.

| Nommm a răspuns:

Selena Gomez...hmm thinking nu stiu de ce voi tot ziceti ca e frumoasa straight face laughing phbbbbt.este uratalaughing. adevarul este ca este frms numai cand este machiata. dar daca o vedeti nemachiata va speriati de ea laughing... mi se pare o figuranta si o enervanta laughing aa.si fitoasa rolling on the floor

| Elena_4706 a răspuns:

E destul de Ok.happy:X

In schimb pe miley cyrus [hannah montana sau mai bine zis banana] nu o suport [-x

| Vladutz11811 a răspuns:

Da mie unul imi place melodiile ei nu te ea