| AriannaCurto2 a întrebat:

Hey buna kiss Ce parere aveti despre Selena Gomez? credeti ca este cea mai frumoasa vedeta de la hollywood? Mie mi se pare ca arata ca o papusica happy

5 răspunsuri:
| mona a răspuns:

E frumusica dar nu pot sa zic ca este exagerat de frumoasa sau cea mai frumoasa de la Hollywood

| OHmyGosh a răspuns:

Este intr-adevar foarte frumusica. A fost desemnata si acest an cea mai frumoasa vedeta de sex femin de la Holywood happy

| Wøodenpints a răspuns:

Ca o păpușică gonflabilă

| DarkOrbitMoon a răspuns:

Arata ca mutra caprei.

| HellGirl666 a răspuns:

✰ Bună.
Selena este super-drăguță, frumoasă și talentată, dar ar fi exagerat să spun că e cea mai frumoasă vedetă.