| DosiaXgod a întrebat:

Ce parere aveti despre XxxTentacion?
Eu cred ca este un rapper inteligent si destul de subestimat.
daca n-ai habar cine este nu cauta pe net sa imi rasunzi ca aparentele inseala
va intreb pe voi, cei care il ascultati de cel putin o luna, ati auzit de majoritatea melodiilor si stiti ceva date despr eel
mersi anticipat!

4 răspunsuri:
| georgyanaaa a răspuns:

Da eu ascult majoritatea melodiilor de la el si imi place este chiar un rapper cool si destul de inteligent parerea meaa este ca sa continue ca merita pentru melodiilor lui sunt smechere si le apreciez sunt bune cea mai preferata este ck Love sper ca am scris bine o ador
Dar parerea ta despre satra benz care este?

| georgyanaaa a răspuns (pentru georgyanaaa):

Continuare ca nu pot posta tot cuvantu fu

| DosiaXgod explică (pentru georgyanaaa):

Nu prea ascult satra benz, si nu vreau sa arunc cu cuvinte aiurea

| georgyanaaa a răspuns (pentru DosiaXgod):

Inteleg