| andreutzaioalexutzafrumi12354 a întrebat:

Ce parere aveti desptre hannah montana?

Răspuns Câştigător
| Gabica a răspuns:

Nu ma deranjeaza...dar nici nu ma dau in vant dupa ea.Deci nu ma intereseaza asa mult de parerea celorlalti. Bye!

4 răspunsuri:
| AnaisC a răspuns:

Ti se pare ca ar trebui sa am vreo parerea despre o curva ordinara ce se drogheaza de la 18 ani?
Eu vad ca esti mucuta si naiva du'te la mamica ca-ti explica ea ce inseamna curva si poate tot ea de dezlipeste de spurcaciunea aia numita televizor in care toate "printesele" Disney devin mega-vedete peste noapte:|
Copii stupizi...
www.WarAndRiot.blogspot.com

| ELD a răspuns:

Oh!

...ma doare capul! [Astept stupid! bye bye!

| Jango a răspuns:

Vrei sa spui hannah drogata... ma cam enerva inainte sa se drogeze pentru ca tot ce vedeam in jur era hannah hannah hannah dupa ce s-a drogat s-au mai linistit lucrurile. Intradevar stie sa cante adica are voce dar cand s-a drogat a devenit o tampita. Daca te referi la serialul Hannah Montana am o parere buna dar ma uit mai mult pentru jackson, oliver, rico chiar si pentru billy ray si nu pentru ea. Ma rog asta e parerea mea.

| Anndrey1234 a răspuns:

La inceput nu imi placea deloc de ea...Acum arata si bine si imi place si vocea.Nu sunt un obsedat de ea si nici nu ma dau in vant dupa cantecele ei dar are o voce:X:X:X:X...