| αℓγήα ツ a întrebat:

Ce parere aveti dspr Puya? s-a schimbat in bine sau.era mai bine cand canta cu sisu?

8 răspunsuri:
| Abcfunny a răspuns:

Depinde cum o iei.Pentru el e bine deoarece are mai multi bani mai multi fani mai multe concerte.Insa parca imi placea mai mult inainte chiar daca are melodii reusitelove struck dar parca numai e acel Puya

| AlexBitza a răspuns:

Schimbarea lui este cum ai spune ca Vadim s-a transformat in ungur, deci mai rau nu se putea.

| Sua a răspuns:

Nu-l suport pe Puyawinking

| virusake a răspuns:

Tot *** a ramas... :-J

| Anna_3775 a răspuns:

S-a schimbat in foarte rau! Numai canta ce canta inainte. Era mult mai bine cand canta cu Sisu. Spre exemplu melodia "Vreau sa te sun" este necenzurata si este data la radio. S-a schimbat foarte mult.

| TaZManik a răspuns:

In rau (*-*)foarte rau a inceput sa cante manelisme nu romanisme

| ALEx_7862 a răspuns:

Intr-adevar versurile numai sunt aceleasi dar ganditiva ca si el trebuie sa traiasca... si cu internetu asta daca nu le facea comerciale nu stiu daca isi mai permitea sa continue... asa poate se va schimba dupa ce va "avea bani" sa revina la adevarata lui valoare nu de manelist

| AxGabbYAx a răspuns:

Parerea mea este ca era mai bine cand canta cu sisu pentru ca sub numele "La Familia" aveau melodii adevarate gen "Aici e Romania" sau "tupeu de borfas"... dar pentru el e mai bine acum deoarece din muzica pe care o canta el acum castiga mult mai multi bani si il ajuta si pe Sisu big grin