| mihaela0205 a întrebat:

Ce parere aveti e noul videoclip al lui Alexandra Stan-Mr. Saxo Beat?
http://www.youtube.com/watch?v=-jqg0mSzVcU&list=FLcGKjQK v_yPM&playnext=4

7 răspunsuri:
| User a răspuns:

Let's Milk it!

| Raiden a răspuns:

Stii ce inseamna ma sa adori la maxim o melodiestraight face? pur si simplu divinizez! big grin Super clip. love struck

| da?? a răspuns:

Stiu melodia de ceva timp si imi place :X
si videoclipu e tare
e mai fain decat lollipop
si e mai multa miscare (nu-mi place cand sta intr-un singur loc si nu face nimic)

| corina977 a răspuns:

Este tare si are ritm banuiesc ca si tie iti place mult Alexandra Stan-Mr. Saxo Beat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Supe hot cam asta ar fi scurta mea descriere

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie misa parut foartebine

| JuliaSweet a răspuns:

Chiar acum ascultam melodia laughing Pai imi place chiar ff multwinking