| eprubetă a întrebat:

Ce parere avetssi` despre aceasta melodie:

http://www.youtube.com/watch?v=NHKFACwR1zQ

Va rooog sa nu va uitatssi` la cine o canta, vreau sa stiu parerea vostra despre versuri!

Răspuns Câştigător
| Th3eo a răspuns:

Mie personal nu imi place justin bieber in mod deosebit dar nici nu il urasc cum fac unii. Aceasta melodie este foarte frumoasa indiferent cine o canta si versurile sunt intr-adevar superbe.

2 răspunsuri:
| Adda_5780 a răspuns:

Versurile sunt scrise din suflet. pentru parintii lui care s`au despartit. melodia e logic sa te faca si sa plangi( cum de altfel la facut si pe el intr-un concert) si emotia cu care canta... e o melodie`speciala dupa parerea mea si merita unde a ajuns bieber :]

| Andrutza_7726 a răspuns:

Este super melodia...imi place justin bieber:X...