| anonim_4396 a întrebat:

Ce piese a compus Hugh Laurie?

Răspuns Câştigător
| Duucu a răspuns:

Singurele piese compuse de el sunt cele de pe albumul Didn't it rain și de pe celălalt album: Louisiana Blues și Let Them Talk.
De cănd colaborează cu Gaby Moreno nu prea mai face coveruri, decăt la concerte.

3 răspunsuri:
| AleXanDrAaaAAAAaAAAaaLeXaaA a răspuns:

Uite aici cateva dintre piesele sale:1)Louisiana Blues; 2)Swanee River; 3)Let Them Talk; 4)Kiss Of Fire; 5)Didn't It Rain Album.

| Sărmăluță a răspuns (pentru AleXanDrAaaAAAAaAAAaaLeXaaA):

Sunt compuse de el?
Știu că el cântă și piese de la alți artiști.

| AleXanDrAaaAAAAaAAAaaLeXaaA a răspuns (pentru Sărmăluță):

Eu asa am auzit de prin parti, nu stiu sigur daca sunt toate compuse de el.