| Romancutza a întrebat:

Ce program de compus, facut muzica stiti?

6 răspunsuri:
| TeoPT a răspuns:

Www.jamstudio.com E cel mai usor de folosit.

| ramilix8 a răspuns:

Daca te tine sa scrii partituri nota cu nota, Finale 2010.Sau oricare alt finale.

| DragonFLoW a răspuns:

Mixcraft... mai mult mixezi decat compui dar este un program destul de amuzant. Poti sa folosesti programul daca vrei la videoclipurile care le postezi sa ai propria ta muzica, sa nu-ti pese de copy-rights si alte chestii.

| daniel_5197 a răspuns:

FL Studio.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca aici http://www.panalu.net/ gasesti, eu am gasit multe chestii interesante super

| bulosu a răspuns:

Incearca cu finale 2011. Un program de compus muzica usor de folosit dar trebuie sa stii valorile de note si notele muzicale!