| s3xy0girl20 a întrebat:

Ce program imi trebuie ca sa pun o melodie pe fondul videoclipului facut de mine? si cum se foloseste?

Răspuns Câştigător
| catalinh9 a răspuns:

Incearca movie maker(este instalat odata cu windowsu). nu e foarte greu de folosit.cauta un tutorialbig grin

3 răspunsuri:
| UNfriendLY a răspuns:

Cel mai simplu ar fi WINDOWS MOVIE MAKER apoi Sony Vegas, apoi Adobe after effects insa e mai complicat.
la movie maker pur si simplu iei melodia cu click apasat si o bagi in program, ii dai drumu acolo

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Probabil ai in PC Windows Movie Maker. Cu el se face.
Deci il deschizi, dai import media, alegi videoclipul tau, il iei si il pui pe prima banda, apoi import media din nou, alegi melodia, si o pui pe urmatoarea banda. si gata. In fine, apoi inchizi, te intreaba daca vrei a il salvezi si ti-l salveaza cu numele de Untitled. Apoi il deschizi din nou, tot cu Movie Maker, si depinde de ce versiune a Movie Maker-ului ai. Daca ai aceeasi versiune ca a mea da pe publish movie, alegi in Calculator, ma rog, ii pui numele... si gata.
Ca sa il ai in format avi., ptc daca nu el nu este un film adevarat, este doar un proiect, si daca vrei sa il trimiti nu o sa-l poate vedea nimeni si alea aleabig grin

Sper ca te-am ajutat happy
Bafta :*

| brigy_2683 a răspuns:

In ce program l-ai facut?;happy. pentru ca ar trebui sa poti cu programul cu care ai facut videoclipul