| alinutz33311 a întrebat:

Ce program imi trebuie sa fac un negativ?

Răspuns Câştigător
| Shuka a răspuns:

Poti folosii: fl 7 studio (bun programul- si eu l-am folosit)
Fundaa?:*

2 răspunsuri:
| StubblyTooth a răspuns:

Hmmm nu stiu daca exista asa ceva, dar ai putea folosi un program care elimina vocea melodiei : Audacity, GoldWave, FL Studio etc.
scie si tu pe google how to remove voice from a song si vezi acolo mai multe videoclipuri care explica destul de bine cum sa faci

| ombladon a răspuns:

@StubblyTooth si negativele la toate melodiile cum se fac?laughingsunt o gramada de programe care fac asa ceva doar ca este foarte complicat sa faci un negativ...