| vlad11222343 a întrebat:

Ce program pentru facut sau mixat muzica pe calculator imi recomandati si sa mearga si bine? dar Funda

Răspuns Câştigător
| Carmen27 a răspuns:

Incearca
Freedom fighter
Audacity
LinuxSampler
Cecilia 5
Hydrogen

1 răspuns:
| greierele a răspuns:

Incarca si MIXMEISTER, poti taia, lipi, schimba beat-uri(viteza), poti mixa intr-un cuvant, melodiile intre ele facand colaje.
Daca vrei sa mixezi live, aici sta altfel treaba, cauta un soft gen Traktor, VirtualDJ, insa ar fi buna o consola chiar si mai simpla, te-ar ajuta sa mixezi pe diferite canale, ai efecte, e mai facil decat lucrul cu mouse-ul, si e mult mai ieftin decat sa iei doua cd-player plus mixer.
Despre ce "mixat" vorbesti de fapt?

Succes!