| Iubesc Limonada a întrebat:

Ce programe de modificat poze stiti si de unde le pot downloada gratis?

5 răspunsuri:
| Alexandra. a răspuns:

PhotoScape(de pe internet, il gasesti usor), PhotoShop(scrie pe Google,, mexat photoshop'' si gasesti acolo, pe link-uri, sunt full, dar vezi ca site-ul este in arababig grin).

| AndreiD a răspuns:

Gimp, e simplu si se invata repede. poti downloada gratis de pe www.gimp.org

| mFlavius a răspuns:

PhotoScape.Simplu si usor de folosit. http://download.cnet.com/......03122.html

| alexa_9484 a răspuns:

Photo shop
photo editor
photo scape