| Anonim_9586 a întrebat:

Ce salar are un cantaret?

5 răspunsuri:
| elena a răspuns:

Nu are salariu, ci cantracte si daca se poate cat mai multe.

| alexxa a răspuns:

Nu are o suma de bani de bani fixa... ii mai iesee omului...se duce si ii canta lu' mutu si lu Chivu la bote... ii canta lu' prigoanala divort...si ii iese banullaughinglaughing...winking

| conflict a răspuns:

Draga .LaarryDeejay., ca sa-ti raspund direct proportional cu intrebarea : un cantaret are "salar" variabil!

| EUSIATIT a răspuns:

Pai are carte de munca? Ei cistiga din concerte. spectacole, nunti .etc .sau poate nu stiu eu? nu am auzit?

| Denny_5002 a răspuns:

Poi, cantaretii castiga cat canta... Daca sunt chemati la un botez, canta bine si lumea il admira, atunci castiga mult. Depinde...