| EfraimAshdothabediahKochBar a întrebat:

Ce sentimente va inspira melodia Viva la vida-Coldplay:http://www.youtube.com/watch?v=1bJMxhvVf0o?

Răspuns Câştigător
| MimiPopescu a răspuns:

Freedom! (daca ai vazut Braveheart, stii la ce ma refer)

2 răspunsuri:
| shadovv a răspuns:

Frumoasa linie melodica. Desi ador negativele care folosesc instrumente de orchestra nu ma inspira deloc vocea respectivului. Nu e genu de muzica care imi place mie. Bafta.

| Leocerba a răspuns:

Eu le-am ascultat albumele celor de la Coldplay, in masina.In stanga aveam marea aproape verde, in dreapta muntele pietros, spectaculos. Autostrada era incinsa, caldura iesea tremurand din asfalt.
Mie, vocea tipului de la Coldplay imi face pofta de vacantaaaaaaa...