| Biaa a întrebat:

Ce site-uri de pe care pot downloada muzica imi recomandati? Tip mp3... fara sa trebuiasca sa platesc.

10 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

@Biaa, ma bucur, ca ti-am fost de folos. Mersi pentru apreciere! peace signwinking

| ღ♥•º°mariposa°º•♥ღ a răspuns:

Www.fisierulmeu.ro
iar daca vrei sa iei melodii de pe youtube poti folosi site-ul : www.video2mp3.net pentru a downloada trebuie doar introdus linkul de pe youtube.
eu de obicei folosesc aceste site-uri. bafta! :)

| MaricikaFrumushika a răspuns:

Www.azmp3.ro iubita, eu de aici descarc fara niciun ban :*

| BlueEyes a răspuns:

Http://www.vatif.com/muzica/
uite aici cateva;)

| Alex_2741 a răspuns:

Iti recomand program.

Super MP3 Download

http://www.super-mp3-download.com/......t-pro.html

e cel mai bun si iti iei de acolo ce melodie vrei tu :-*

| ZoZoHeart a răspuns:

Eu stiui doua foarte foarte bune! mp3world.com si fisierulmeu.ro sunt cele mai bune!

| Miha a răspuns:

Eu zic sa folosesti convertor youtube
http://www.dvdvideosoft.com/products/dvd/Free-YouTube-to-MP3-Converter.htm (il descarci de aici)
poti lua orice melodie de pe youtube:p

| vlad audi 2010 a răspuns:

Cel mai bun site pentru a downloada muzica e fisierulmeu.ro si eu il folosesc si gasesc orice muzica am nevoie

| Biaa explică:

@NOname, cu placere honey >big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.onlyus.ro/about/dowload-muzica/ aici ai muzica gratis si download rapid