| dulc3'maria a întrebat:

Ce sonerii house pentru telefon sunt mai frumoase?love struck

Răspuns Câştigător
| hândel a răspuns:

"Asculta", stiu ca urmez retata nefolositoare @i_love_you_and_i_am_cool, dar tare m-a amuzat cat de nefolositor raspunsul ei este, precum si al meu, na! "Dumnezeu" ne face, si noi ne adunam! laughing Ca si tine, si eu ascult house, si dovada consta-n raspunsul meu, formulat dupa modelul intrebarii tale de "nerozi care nu sunt in toata minte". Acum, dupa ce te-am insultat, "nu te pot ajuta mai mult, si nu iti pot da raspunsul pe care ti-l doreai". Sarbatori fericite totusi, neroado! rolling on the floor

5 răspunsuri:
| dulc3'maria explică:

Daca va arata unu un deget numai la ala va uitatzilaughingwinking daca nu stiti sa raspundeti la intrebare de ce n***a mai vorbiti asa aiurea.bla bla blachatterbox

| i_love_you_and_i_am_cool a răspuns:

Asculta, fara suparare dar te sfatuiesc sa renunti la house.incearca ceva stil pop-rock sau hip-hop, dar house nu are nici un farmec.eu cel putin nu ascult house, mi se pare pentru nerozi care nu sunt in toata minte.fiecare cu gusturile sale, nu te pot ajuta mai mult, si nu iti pot da raspunsul pe care ti-l doreai pentru ca nu ascult house

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Appo nu stiu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.tonuritelefon.com gasesti aici o gramada:))