| anonim_4396 a întrebat:

Ce spuneti de... http://www.youtube.com/watch?v=OnqmoGs4lWU&feature=youtu .be

9 răspunsuri:
| bloodyhell a răspuns:

Ce jalnic.

| AndyAndrey35 a răspuns (pentru bloodyhell):

Duceti-va dracu de prosti ca sunteti cokalari de nici draq nu va doreste, ai mai terminati cu criticile astea de prost gust ca nu suntyeti sfinti tongue

| ROCKERforever14 a răspuns (pentru bloodyhell):

Da cred ca a foooost!

| bloodyhell a răspuns (pentru AndyAndrey35):

Invata sa scrii mai intai. apropo tu faci un videoclip ca ala si tot noi suntem cocalarii si prostii in aceasta poveste?

| AndyAndrey35 a răspuns (pentru bloodyhell):

Voi sunteti, ca nu stiti ec e fum, numa voi va rasculati sa imi spuenti asta, imi pare rau dar eu cred afirmatiile a mai mulor oameni, am intrebat un critic de filme si muzica m si eu placut ( e adevarat trebuie perfectionat, imaginea nu e clara, dar daca ma duc la ei sa imi faca videoclip si voce o s aiasa bine ). Multa lumea nu il place pe Stefan Banica, Justin Bieber, Akon, David Guetta, dar asta nu inseamna ca acestia trebuie sa lase totul balta. Pentru altii. Deci imi pare rau, eu sunt cine vare se respecta siaccept criticiule vostre de 0, 0000000000000000001 lei tongue

| Wøodenpints a răspuns:

Cocalar penibil care se filmează cu cartoful după ce a băut acid de baterie.

| daassh a răspuns:

Nu,nu,nu asa nu.Nu are rost daca esti tun in video crede-ma e sub orice critica, eu te sfatuiesc sterge-l, nu iti spun in nume de rau.Succes!

| AndyAndrey35 a răspuns (pentru daassh):

Poftim? Pai si ce are daca e cu mine, multi faac asta puppy dog eyes, va rog...

| daassh a răspuns (pentru AndyAndrey35):

Bun, ai dreptate videoul efilamt rau(adica in conditi rele), camera nu edintre cele mai bune, editul la fel, crez ica se merita sa il pui pe net, eu nu iti spun in nume de rau dar sunt sigur ca unde aivazut nu era asa video-urile.Succes!