| PanteraNeagra1999 a întrebat:

Ce spuneti? e mai talentata Caitlyn care canta cu Emil Lassaria decat Inna? eu zic ca dabatting eyelashes
INNA-are o voce de parca ar fi pisica mea cand o calc pe coada rolling on the floor

4 răspunsuri:
| PanteraNeagra1999 explică:

In comparaţie cu Ragusita de inna, Caitlyn e mai bine happy

| BlueTshirt a răspuns:

Cine?

| BlueTshirt a răspuns:

Netalentoasa asta de Inna are mai mulţi fani decât tipa asta de care n-am auzit aşa că presupun că Inna e mai bună

| Stefan_Laura_1995 a răspuns:

Cred ca amandoua sunt talentate, insa e clar ca cea mai talentata e cea care canta cel mai bine live.