| Slavic a întrebat:

Ce stil de muzica ascultati si de ce ce ati gasit bun in stilul asta de muzica?

Răspuns Câştigător
| Katiee^^ a răspuns:

Eu ascult cel mai mult rock, dar mai ascult si alte genuri happy
Nu stiu thinking Imi place si atat big grin Gusturile nu se discuta happy Tu ce asculti?

10 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

Imi place foarte mult muzica pop pentru ca cu ea am crescut si o ascult in fiecare zi.

| inna a răspuns:

Ascult de toate, mai puțin manele si muzică populara.

| antonia09 a răspuns:

Buna,
Eu nu am un sti anume pe care il prefer, insa ascult cu mare placere de la opera pana la populara.
Unicul stil care nu imi place este Maneaua.
Sarbatori fericite!

| TipulVerde a răspuns:

ROCK! Ritmul fenomenal, riffuri ametitoare, un bass care-ti face sangele din vene sa-ti fiarba, vibrato-uri hipnotice, solo-uri incredibile, dezlantuire, muzica, exprimare. Nu stiu ce sa spun, e pur si simplu muzica.

Răspuns utilizator avertizat
| i_love_you_and_i_am_cool a răspuns:

Eu ascult pop, rock, pop-rock, stil hip-hop, dar ascult cu mare placere si muzica populara.detest manelele! daca cineva vrea sa ma enerveze imi baga o manea si a reusit sa ma calce pe nervi! nu stiu sigur dc ascult aceste stiluri, dar stiu de ce ascult muzcia populara, pentru ca am descoperit ca nu e atat de groaznica precum pare, insa daca ai asculta mai multe melodii populare tia-i da seama ca te regasesti in ea.stiu ca profesoara mea de muzica, a compus anul asta o melodie populara, dar i-a adaugat un ritm aparte, si suna chiar bine. o ascult in fiecare zi! e si pe you tbue daca vrei sa te uiti.cred ca se cheama "tara mea" sau "cate tari sunt pe Pamant". daca nu gasesti, cauta la Adela si Belcanto

| mary_5801 a răspuns:

Toate genurile in afara de manea si house.

| citron a răspuns:

Rock, in primul rand din cauza solourilor de chitara, motiv pentru care m-am apucat de chitara si unele melodii sunt mai dure, si se potrivesc cu feul meu de-a fi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi plac multe genuri, majoritatea de fapt. Doar manele cretinele sa nu fie. Acum de exemplu ascult ceva ce a postat ieri Bentos, asculta si tu.
http://www.youtube.com/watch?v=AhW2yR9k9QU&feature=related

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poi nu am neaparat un stil, asck avril, paramore, sum 41, metro station, imi plac foarte mult vechile mel akcent, parazitii(unele mel) etc. tu?