| anonim_4396 a întrebat:

Ce stiti despre noul album al lui Sisu "Temnita luminii"?
Este gata pana la sfarsitul anului 2010?
Si ce parere aveti de noua melodie :http://www.youtube.com/watch?v=eTyh1wpWOZI?

2 răspunsuri:
| Cortex a răspuns:

Din cate am inteles prin decembrie.sunt bucuros sa-l vad din nou pe pacha si pe sisu facand melodii noi, sincer chiar credeam ca s-au lasat.acum ca nu mai e la familia, sisu a pornit de la 0, pe cand puya a continuat de la 1000.si-a batut joc puya de munca lui sisu, acum s-a bagat pe comercial si e praf. sper sa scoata un album bun sisu, toti vrem, toti avem incredere ca va fi super

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Deci nu acum il scoate?