| callerofthestorms a întrebat:

Ce tip de muzica asculti si de ce este inferioara metalului?

Răspuns Câştigător
| graworu a răspuns:

Eu ascult muzica folclorica si haiduceasca, ma ajuta foarte mult in viata cotidiana cand am nevoie sa retraiesc amintirile adevaratilor romani haiduci.

11 răspunsuri:
| aditimus a răspuns:

Ascult muzica buna gen anii 90 si nu poti compara doua genuri ca metal si oldies but goldies, una este sa fie o muzica placuta urechii si alta e sa auzi doar galagie si cuvinte ce nu le intelegi.

| callerofthestorms explică (pentru aditimus):

"muzica buna gen anii 90" implici ca nimic in afara de ce asculti tu nu a fost compus in anii 90 sau? n-am auzit in viata mea de genul "oldies but goldies", dar vai multumesc de raspuns!

| aditimus a răspuns (pentru callerofthestorms):

Google it, oldies but goldies sau pe Youtube.

| callerofthestorms explică (pentru graworu):

Foarte adevarat! Multumesc de raspuns! Eu nu ascult muzica de folcor, nu ma consider un asa de mare patriot ca ceilalti... laughing) Ce buna-i viata!

| callerofthestorms explică (pentru aditimus):

"Google it", nu ti-ai format in cap nici macar o patrundere minimalista si in ceea ce consta muzica in general, iar tu inca ai impresia ca "oldies but goldies" chiar este un gen muzical. Si te mai astepti sa dovedesti si un argument, cu totul te admir!

| graworu a răspuns (pentru callerofthestorms):

Te strivesc sub picioare tu fiinta inferioara.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Muzica folclorica, house, rock și muzică pop

| Sofer a răspuns:

Eu ascult Florin Salam.

Răspuns utilizator avertizat
| callerofthestorms explică (pentru le2):

Hahaha! Incantat de opinie! happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inferior e cine-i la mijloc caci nu este acceptat nici 'colo nici 'colo.
https://youtu.be/t4nVomcsv_Q?t=3959 Ce ochi frumosi au astia, dragostea ma tine-n viata, fara ei nu exist, ma sting in abis.