| katalinu26 a întrebat:

De ce asculti muzica pe care o asculti?

7 răspunsuri:
| blueangel99 a răspuns:

Ascult muzica veche, muzica noua(dar de calitate, nu orice panarame) si instrumentala.
Motiv : imi place tare mult. Ma regasesc in aceste genuri.

| CautNume a răspuns:

Imi place.

| Trolli a răspuns:

Pentru ca imi place, ma caracterizeaza, Ma linisteste atunci cand sunt suparata sau nu sunt in apele mele.

| Mădă0611 a răspuns:

Acum ascult Schiller ca mi-am amintit de el tongue, dar de obicei ascult trance, pentru ca imi da senzatia de plutire.

| Ƨirenia a răspuns:

Gasesc atitudine, dragoste, furie, emotie, orice sentiment.
Si imi place. E muzica cantata cu sufletul+mintea si are subiecte concrete.
Salut!

| Ghost89 a răspuns:

Uneori,ascult pentru instrumental (gen Linsdey Striling, canta violin dubstep), alteori pentru versuri (ma regasesc in multe piese, gen Three Days Grace, Avenged Sevenfold, Good Charlotte). Fiecare are un motiv anume sa asculte ceea ce ii place happy

| tess99 a răspuns:

Eu nu ascult orice tip de muzica..Nu imi place prea mult muzica dance.
Majoritaeta cantecelor pe care le ascult sunt Rock,imi place galagia care o face dar mai ascult si cantece triste. alea sunt doar cele care imi descriu starea de suflet. Ascult muzica oricand si oriunde:in masina, pe strada, acasa, dimineata la 3, la 7 la 20 si 23 big grin