| rico123 a întrebat:

Ce trupa de rock e mai tare Aerosmith sau Guns N Roses?

Răspuns Câştigător
| positivity a răspuns:

Ador ambele trupe, dar dacă ar fi să aleg doar una, aleg Guns 'n Roses.

14 răspunsuri:
| CautNume a răspuns:

Aerosmith.

| RockNbeer a răspuns:

Ambele sunt 2 trupe de legenda...dar, votez pentru Aerosmith, pentru ca nu il suport pe Axel.

| Wolfszeitt a răspuns (pentru RockNbeer):

Ai scris greşit 'porc gras cu mustaţă'.

| rico123 explică (pentru RockNbeer):

Ce are AXEL?

| RockNbeer a răspuns (pentru rico123):

Ce nu are Axel laughing
nu are respect pentru trupa pe care o detine, nu mai are voce..nu mai are nimic happy

| rico123 explică (pentru RockNbeer):

Locuiesti tu AXEL si nu stiam eu?! Daca nu ar fi el in trupa trupa ar fi un gunoi are mai mult respect decat avem noi fanii! Si voce... frate eu cred ca esti afon daca nu recunosti o voce frumoasa! fara suparare dar gandeste-te inainte sa scrii!winking

| RockNbeer a răspuns (pentru rico123):

Vorbesc de vocea lui de acum..si spun ca nu are respect pentru ca a distrus tot a insemnat gnr cand i-a dat afara pe adevarati membri ai trupei.
Daca tu crezi ca vocea lui de acum este frumoasa, ar trebui sa te intorci la manele si la housewinking

| rico123 explică (pentru RockNbeer):

Nu imi mai pierd timpul cu un manelist ca tine!

| Frankun a răspuns:

Guns N' Roses [ dar si Aerosmith sunt destul de buni]

| Prunela a răspuns:

Aerosmith...nu pot sa il suport pe Axl

| SymphonyOfDestruction a răspuns (pentru Prunela):

Ce a facut Axl?

| Prunela a răspuns (pentru SymphonyOfDestruction):

Nu am un motiv anume.da imi displace rau
Si Slash e overrated

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ambele sunt legendare. Nu pot alege între ele.

| SymphonyOfDestruction a răspuns:

Depinde de preferintele ascultatorului, mie imi plac ambele dar aleg guns n roses pentru ca imi place mai mult.