| DreamAutopsy a întrebat:

Ce trupe mai puțin cunoscute de black metal știți?

3 răspunsuri:
| Polaris a răspuns:

Underground Goat Penis, Kvlt Satanic Nigger... Alianța Electorală Populară Progresivă Europeană Liberală...

| AnnaSpiritualRavishment a răspuns:

Burzum
Apa Sambetii
Akral Necrosis
Anorexia Nervosa
Aura Noir
Emperor
Gorgoroth
Behemoth
Belphegor
Impaled Nazarene
Cadaveria
Dimmu Borgir
Carpathian Forest
Bucovina(nu am idee daca is black)
Ragnarok
Opera IX
Svart,Kaldt, Dod
Lord Belial
Crith Gorogor
Nargaroth
Judas Iscariot
Gehenna
Nocturnal Depression
Arckanum
Peste Noire
Hyphotermia
Alcest
Negura Bunget
Sincarnate
Ordinul Negru
Kirstvaen
Cadavru
Siculicidium

| MaliciousDeath a răspuns:

Cunoscute,necunoscute...Poţi încearca:Burzum,Xasthur,Summoning,Mayhem,Carcharoth,Abigor,Austere,Odal,Uaral,Cheerful Depression,Trist,Suicidal Nihilism,Coldworld,Gorath,Agathodaimon,Hypothermia,Nargaroth,Pest,Inquisition,Celtic Frost,Darkthrone,Carpathian Forest, Rotting Christ, Marduk, Nattefrost, Nokturnal Mortum...etc.