| cristina_9394 a întrebat:

Ce trupe rock stiti? Sau solisti, din zilele noastre?

Răspuns Câştigător
| Diio a răspuns:

Eu sunt rockaritza deci iti dau o gramada: Guns n Roses, Aia, Sum41, metallica, truda, nightwish, rammstein, paramore, marilyn manson, tarja turunen, iron maiden, slipknot, negura bunget, AC/Dc, trooper, manowar, iris, megadeth, Cradle of Filth, placebo, slayer, phoenix, linkin parca, Children Of Bodom, Bullet for My Valentine, Kamelot, Dimmu Borgir, Luna Amara, Evanescence
, pic floyd, pantera, Alice in Chains, Depche mode, judas priest, cargo, Bon jovi, Immortal, sex pistols, My Dying Bride, muse, Heaven And Hell, Scorpions, Aerosmith, My Chemical Romance, Green Day, Cannibal Corpse, Motorhead, Led Zeppelin, Nickelback, Qween, Helloween, Adam Lambert, In Flames, Within Temptation, Sepultura, System of a Down, Haggard, korn, tiarra, anthrax, Rolling Stones, distrubed, anathema, Nine Inch Nails, volbeat, Apocalyptica, altar, moonspell, HIM, lacrimosa, opeth, stone sour, Eluveitie, beatles, mastodon, deep purple, amon amarth, epica, kiss, motley crue, sirenia, Avenged Sevenfold...mai stiu o gramada... da-mi id tau de meess sa mai povetim si app fwnda?smugbatting eyelashespuppy dog eyes

2 răspunsuri:
| kIdDox3 a răspuns:

Linkin Park, Green Day, Bullet for my Valentine, The Rasmus, Tree Days Grace, Escape The Fate, Paramore, 30 Seconds to Mars, Sum 41, Slipknot, Muse, Evanescence, Marilyn Manson, Simple Plan...happy

| ViorelaVio a răspuns:

Green day, linkin parca, the pretty reckless(taylor momsen), simple plan, paramore, panic! at the disco,... fundita?