| mady_1396 a întrebat:

Salut! puteti sa imi recomandati trupe/ solisti de rock alternativ, pop, balade... ce vreti voihappy
mersi.

6 răspunsuri:
| Mjdolhfi a răspuns:

Sper e e bun ce iti daulaughingwinkingNirvana, AC/DC, Metallica, Guns n' Roses, Led Zeppelin, Red hot chilli peppers, HIM, Green day, Godsmack, Motley Crue, Wig Wam, Eluveitie

| HBK a răspuns:

Rev Theory, Skillet, Nickelback

| Helvete a răspuns:

Rock alternativ: Papa Roach, Evanescence, Breaking Benjamin, My Chemical Romance, Linkin Park, Smile Empty Soul
Pop-rock: Avril Lavigne
Gothic Rock: Within Temptation, Lake of Tears
Grunge: Nirvana
Heavy metal: AC/DC, Iron Maiden, Ozzy Osbourne
Industrial metal: Marilyn Manson
Alternative metal: System of a Down
Progressive-rock: Pink Floyd
Pop-punk: Simple Plan, Blink 182, Sum 41, Sugarcult, Good Charlotte
Punk: Sex Pistols, The Clash, Ramones, Exploited, Rancid, Casualties, Bad Religion, Anti-Flag, Distillers, GBH, Minor Threat, NOFX, Oxymoron, Social Distortion, Misfits
Rock'n'Roll: Elvis Presley, Beatles, Queen
Thrash metal: Metallica
Simphonic rock: Nightwish
Cam atat, din arhiva proprie happy

| louis3 a răspuns:

Nightwish, Disturbed, Rammstein, Children of Bodom, Metalica...

| Aiurita a răspuns:

Cinema Bizarre, Paramore, Tokio Hotel[ mie nu`mi plac whistling], Green Day, Three Days Grace, Evanescence, Avril Lavigne, One Republic. Si solisti pop... Kesha, Smiley, Miley Cyrus [yawn], Lady Gaga, Eminem, Cargo, etc [nu`mi mai vin acum in minte laughing]

Sper ca macar una sa-ti placa ^^"

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A zis alternativ ce cauta metallica la rock alternativ sau children of bodemlaughingrolling on the floor