| lorena17l a întrebat:

Ce vedete internationale au fost in Romania.Multumesc.Dau fundita

Răspuns Câştigător
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Luna asta?
Anul asta?
Sau o luam de la Descalecat?
Au fost Julio Iglesias, Demis Roussos, Modern Talking, Michael Jackson, Madonna, Placido Domingo, Monserrat Caballe, Al Bano, impreuna cu Romina Power.
Si astia sunt doar ce-mi amintesc eu acum, din ultimii 30 de ani.
Acuma...presupun ca nu te referi si la fotbaliatori.

10 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Link-ul asta ti-i spune pe toti.Nu mai are rost sa dau eu copy-paste. Dai click si citesti:).
http://www.google.ro/......http?/url

| Silvia a răspuns:

@lolita, Michael Jackson si Madonna au fosthee hee.

| diana a răspuns:

Michael Jackson, Madonna, The Black Eyes Peas, Flo Rida, Kelly Rowland, Sugababes, Snoop Dogg si ce s-a mentionat mai joskiss
happy

| gabitza05 a răspuns:

Buna!

Enrique iglesias, Madona, Shakira, Rbd.si alti dar nu -mi aduc aminte care.

lolita
| lolita a răspuns:

Mai bine intrebai cine nu a fost, ex: Michael Jackson, Madonna, Lenny Kravitz, Christina Aguilera, David Bisbal, Nelly Furtado, si ar mai fi dar nu-mi vin acum in minte.

lolita
| lolita a răspuns:

@ silvia am dat ex de cei care au fost, greseala mea ca nu am pus semnele de punctuatie unde trebuie.laughing

| M.madallina a răspuns:

RBD, Beyonce, Alessandro Safina, Kat de Luna, Edith Gonzales

| M.madallina a răspuns:

Maddona, Julio Iglesias

| gabitza_3022 a răspuns:

Au fost foarte multi.mai ales la concerte gen peninsula.au fost si ATB Nine Inch Nails, Depeche Mode, Shakira parcathinking, Beyonce RBD... o gramadahappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poi...Angelina Jolie, Madonna, Michael jacksonwinking.