| KristalPop a întrebat:

Ce versiune vă place mai mult?
Joan Jett:
http://www.youtube.com/watch?v=M3T_xeoGES8
The Arrows:
http://www.youtube.com/watch?v=OUhUIqqsemI

Răspuns Câştigător
| BrokenArrow a răspuns:

Deşi vocea lui Dean e faină, prefer varianta cântată de Joan.

11 răspunsuri:
| CautNume a răspuns:

Joan Jett

| Trolli a răspuns:

Amandoua versiuni imi plac, dar o sa zic
The Arrows laughing.

| bloodyhell a răspuns:

Joan Jett.

| FadetoBlack a răspuns:

Cu siguranţă Joan Jett.

| Wøodenpints a răspuns:

Joan Jett, desigur.
A doua variantă e mult prea lălăită, vocea nu are destul testosteron în ea(metaforic vorbind) şi cel mai important, nu e a lu' Joan Jett. E chiar destul de monotonă în comparaţie cu prima.

| Ashadow a răspuns:

Joan Jett

| dracu14 a răspuns:

Joan jett

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi place mai mult versiunea lui Joan Jett. Poate e din cauza ca m-am obisnuit cu ea, nu sunt sigura.
Nu-mi place "Yeah me"-ul lui laughing
Dar ce-ar fi sa te intreb eu ce preferi dintre "bad reputation" in varianta lui Joan Jett si aceiasi melodie in variana lui Avril Lavigne? laughing

| FearOfTheDark a răspuns:

The Arrows.

| Disharmony a răspuns:

Joan Jett.

| duuh a răspuns:

Joan Jett