| barbualexandru a întrebat:

Ce vrea sa spuna Camuflaj cand zice:
``Ce te fac sa uiti prietene ca esti om
Raul promite, sa faca binele sa ezite
Sa te faca sa raspunzi la buton``

melodia o puteti asculta aici: http://toata-lumea.blogspot.com/2010/08/corina-si-melani a-eliminate.html
Fundita

Răspuns Câştigător
| mirunix a răspuns:

Eu cred ca e vorba de oamenii care sunt influentati usor si care uita ca sunt oameni... Care pentru cativa bani, prefera sa lasa alti oameni sa sufere, prefera sa primeasca bani decat sa tina cu dreptatea. Cred ca e vorba de oamenii care sunt corupti, care pentru bani sunt gata sa raspunda oricand la orice cerere.