| NoBodyCareAboutMeOrYou a întrebat:

Ce ziceti de asta? Multi viseaza, si se gandesc mereu, cum ar fi ca daca dragostea lor s-ar indragosti de ei, dar n-ai de unde sa stii, sa nu te intristezi, Suferinta pe care o ai poate fi vindecata, pentru ultima data si iubirea te transforma in alta persoana, si te face sa visezi mai departe., pana in final mori, si te simti mai bine, si in final sa afli ca ea... A tinut la tine. Povestea mea te face sa visezi mai departe si cand ajungi sa te gandesti, nu te gandi la moarte, ci doar la iubire. Ce ziceti? Multumesc anticipat(nu mi-a iesit prea bine recunosc)

2 răspunsuri:
| pavdany92 a răspuns:

Sincer nu stim ce este dupa moarte (nu incepeti va rog cu tot felul de argumente ce nu stim nu stim si gata) prefer sa risc sisa ma duc la ea cat timp traiesc asa ca incercarea moarte n-are numai daca astepti pana mori
P.S. : cand mori intr-un loc sigur ajungi, in pamant laughing

| Petre90praga a răspuns:

Hmmm suna cam trebuie neaparat sa mori ca sa iti dai seama ca cineva a tinut la tine? poti sa faci lucruri frumoase prin care faci acea persoana sa iti arate ca tine la tine fara sa te faca sa suferiwinking unii inca viseaza la iubire big grin