| LastChance a întrebat:

Ce ziceti de clipul si melodia asta?
http://www.youtube.com/watch?v=RpG7FzXrNSs

Răspuns Câştigător
| AG a răspuns:

Ce amintiri:X
E prima melodie pe care o stiu de la formatia asta, si inca o ascult cu aceeasi placere. Ador vocea lui Jared, pur si simplu ii ador look-ul in video, iar melodia e...geniala,ca sa nu mai stau sa scriu romane pe aicihee hee. Ador clipul, e extraordinar de teatral, si asta ador la formatia asta. Fiecare clip e un film scurt, care merita premiat:X.

5 răspunsuri:
| LastChance explică:

Eu am vazut Mr Nobody si mi-a placut foarte mult. Numai cand il vezi pe Jared Leto iti dai seama ca trebuie sa vezi tot filmul laughing
care e melodia ta preferata de la 30 STM?

| Dean1996 a răspuns:

Oh my God, i love that song!
Imi place foarte mult formatia 30 Seconds to Mars,sunt printre formatiile mele favorite,vocea lui Jared Leto este magnifica si unica,si cand spun unica,e chiar unica, majoritatea barbatilor(solisti) mi se pare ca vocile seamana intre ele, dar a lui e altcumva.Imi place mult solistul,mai ales ca e si actor,bine,nu am vazut decat un singur film cu el, Requim for a dream, dar mi s-a parut super.Formatia e super tare si versurile au meaning, nu ca altele.
Jared Leto ROCK!:X

| Dean1996 a răspuns:

Capricorn

| SorriX a răspuns:

Vai, e printre melodiile mele preferate de la 30STM [bine, mie imi plac toate melodiile de la 30STM :]] ] Anyway, GO JARED!

| PlayPipo a răspuns:

Eu una ador melodiabig grin si clipul e foarte okbig grin