| cryssa a întrebat:

Ce ziceti de noua melodie a lui avril >lavigne?:
vi se pare comerciala?
http://www.youtube.com/watch?v=tQmEd_UeeIk

Răspuns Câştigător
| Jadeite a răspuns:

Imi place melodia, e destul de "catchy", si face parte din stilul ei clasic, teen pop-rock, cu care ne-o obisnuit pana acum, fie ca o facut balade mai serioase precum "I'm with you", "Keep holding on", "Alice" sau melodii mai "crazy" ca si "Ska8er Boy", "Girlfriend", "Hot" (in care se inscrie si noua melodie).

3 răspunsuri:
| Adorable a răspuns:

Conteaza ca e comerciala? Fiecare face banul cum poate, s-a chinuit mult desigur! Merita apreciata! Este o melodie foarte buna!

| haiZI a răspuns:

Cam da.pa

| StefyLoVy a răspuns:

Chiar e faina! imi place genul asta de fete, e foarte tare!