| darkeyes a întrebat:

Ce ziceti despre acesti terminati?

http://www.youtube.com/watch?v=tflPWy2cPBg&feature=relat ed

scuzati ca am pus la categoria muzica, aceasta nu se poate numi muzica:-&

Răspuns Câştigător
| waXonwaXoff a răspuns:

Din momentul in care am citit "Ce ziceti despre acesti terminati? " si "
scuzati ca am pus la categoria muzica, aceasta nu se poate numi muzica:-&"

mi-am dat seama ca era vorba de acesti clovni.
Cand am accesat linkul m-am convins.

Sincer ar trebui sa lase cantatul.La idurile lor Manelista avea poza cu Lady GaGa la avatar iar Marian Scarbosu' avea idul lorzi.ionut %-(, ceva de genu.Au incercat si ei sa se lanseze, sa ajunga vedete.Mai bine canta Fernando.Am auzit ca Marian Slinosu' are 13 ani! Era ea la acces direct si proasta se impiedica si isi rupe ciorapii, pe urma cand canta incearca sa acopere cu celalat picior.http://www.220.ro/......30wjXby1X/ (nu arata cand se impiedica) :(

7 răspunsuri:
| Flav a răspuns:

Cred ca nu i-ai vazut pe cei din stilu' Oprisan.laughing

| Rukhsandra a răspuns:

Staiiii... de ce nu mi-a zis inainte... offff prea tarziu sad
Daca ascultam mai mult de 2 secunde ( atat am "ascultat") imi omorai calcultoru'... si asa parca miroase a fum
Trebuia sa pui si tu ceva... ATENTIE PANARAME LA ORIZONT laughing)

mariana
| mariana a răspuns:

Ceea ce am ascultat, in nici un caz nu se poate numi muzica.
Antitalent amandoi, ceva miorlaituri, niste cuvinte de "neinteles" si miscare "gatioasa", ca cea a dulapului de bucatarie.
Se pare ca cei doi, nu-si dau seama ca, nu au nici voce, nici auz muzical si nici miscare scenica, cat de cat "normala".
Nu-mi dau seama cum de nu le-a spus nimeni, dintre apropiatii lor ca, ceea ce incearca sa faca, este de un penibil iesit din comun.
Saraca muzica, a incaput pe mana cui nu trebuie.

| sorinake a răspuns:

Flav are dreptate! CATEGORIC "stilul oprisan" rulessss rolling on the floor)))

| ɮʟօռɖɖα a răspuns:

laughing)))) panaramee laughing
fac manelelee de rass rolling on the floor) sau ce gen mai canta ei laughing oh go on

| Bianca_3626 a răspuns:

OMG saracii de ei.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu m-am putut uita decat 33 de secunde(nu stiu cum am reusit sa ascult si atat)laughing. Incearca si ei sa se faca remarcati si cum nu au cum, au ales varianta de a reusi acest lucru prin "talentul" de a se face de ras.Deja nu mai e o noutate pentru nimeni.