| Livianananana a întrebat:

Cea mai buna melodie a rihannei care este dupa parerea voastra si de ce?

Răspuns Câştigător
| LolaKissTheGirl a răspuns:

Rihanna - Only Girl [In The World]. De ce? Pentru ca in aceasta melodia ea arata cat de unica este si cat de mult a crescut de la primele melodii.

5 răspunsuri:
| AvalohAlyn a răspuns:

Nu stiu care e cea mai buna dar imi place foarte mult mie si cred ca una dintre cele mai reusite''take a bow''

| Christinna a răspuns:

Rihanna what's my name
Rihanna - Only Girl (In The World) mi se par cele mai bune melodii ale ei

| LolaKissTheGirl a răspuns:

Mersi pentru apreciere! Iti doresc succes la scoala, noroc in viata si numai bine!

| TeooTeo a răspuns:

Cea mai buna melodie ar fi Love the way you lie PARTEA 2 pentru ca ma linistete cand sunt trista(indragostita).
iar cea de pe locul 2 este Only Girl pentru ca o ascult cand sunt vesela
Fundoi?:*

| GiuliaTamas a răspuns:

Cry pentru ca mi se potriveste foarte bine