| Alinnnnnna a întrebat:

Cea mai tare piesa, as vrea sa fac un cover pentru ca inscriu niste melodii si am nevoie de ceva super fain.ce cintece deosebite stiti sau aveti vreo idee? dau funda celui/celei mai bun/a

10 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce legatura are muzica si ce vrei sa faci, cu Dragoste si sex?

| Alinnnnnna explică (pentru anonim_4396):

E cea mai cautata categorie de aia am si pus-o aici.
problems?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Alinnnnnna):

NU,doar ca asta inseamna incalcarea regulamentului TPU si eu nu accept asta.OK?

| Alinnnnnna explică (pentru anonim_4396):

Pff cine esti tu? lol

| anonim_4396 a răspuns (pentru Alinnnnnna):

Insista si vei vedea.Pana una, alta, te sfatuiesc sa respecti regulamentul.Mult succes.

| iona19 a răspuns:

Sunt multe:Look into my eyes
deepcentral o stea
dony mi hermosalove struck
daca ar fi dupa mine as pune vreo 30 de mel din 2012

| Love_Maria_1993 a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=mc_pylZ8b-0
Daca vrei sa impresionezi cu adevarat...caci e o melodie grea...
sau
http://www.youtube.com/watch?v=wwCykGDEp7M
Sau
http://www.youtube.com/watch?v=Xw2pMPaK1ug
Sunt destul de grele, dar sper ca poti sa le canti si per ca te-am ajutat :)