| EstiFericitaSauTrista a întrebat:

Cea mai trista melodie care este?

Răspuns Câştigător
| Andreea1119 a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=x7M-nWK2UdY... Mi se pare foarte trista...adica nah, e ciudata intr'un fel dar e trista :( enjoy

12 răspunsuri:
| Simona a răspuns:

Mandy Moore-Only hope

| EstiFericitaSauTrista explică:

Multumesc ai fundita

| EstiFericitaSauTrista explică:

Astept si alte raspunsuri daca se poate cu toate ca am dat fundita deja

| EstiFericitaSauTrista explică:

Mersi, scuze ca nu am fundita pentru toate:*

| EstiFericitaSauTrista explică:

Va multumesc la toti inca o data:X o sa ma gandesc cu ce sa va rasplatesc pentru ca fundita nu mai am :*

| Horyka a răspuns:

Justin Biberonhappy! tte mel lui sunt tristestraight face

| Andreea1119 a răspuns:

Npc... sper sa iti placa

| BlackCoffe a răspuns:

Clint Mansell - Lux Aeterna, Gun'N'Roses - Don't you cry, HIM - Gone with the sin, Cargo - Daca ploaia s-ar opri, Evanescence - Missing. Sper sa iti placa happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

James Blunt- No bravery

| R_8082 a răspuns:

Dj Aligator-Close to you