| Bøøgey a întrebat:

Ceva ascultatori de reggae pe aici? Artisti preferati? Melodii preferate?

2 răspunsuri:
| UndergroundFolklore a răspuns:

Nu ascult numa' reggae, dar imi place mult genul.Artisti preferati...de la noi Camuflaj, ceva Mr. Levy, din afara Bob/Damian Marley si ceva Alborosie.
Melodii preferate? Orice suna a reggae.Sincer n-am auzit vreuna care sa fie pe stilul asta si sa nu-mi placatongue

| AndreeCdu a răspuns:

Mhm, nu sunt un fan, dar ascult Soja, Bob Marley si Inner Circle thinking
Melodii preferate, Soja - Rest of my life, Bob Marley - Could you be loved, si Inner Circle - No woman no cry, dar imi plac cam toate laughing