| Muzic a întrebat:

CIao. Sunt la scoala de muzica si caut sa cant intr-un restaurant muzica usoara. Am cantat pe scene renumite cum ar fi la Timisoara mica viena am sustinut 6 concerte pe scena din piata Unirii impreuna cu Big BAnDati-misoara, pe malul Begheului, LA filarmonica in sala Capitol, la C. N. A Colegiun national de arta IOn Vidu. Am o voce buna(remarcata de foarte multi cantareti profesionisti). Cant la pian(orga), mai am in trupa mea si o violonista si un chitarist. Toti acestia au peste 8 ani de studiu in spate si sunt foarte buni cantareti. Caut sa cant la un restaurant in Timisoara daca ma puteti ajuta. pentru ca in Romania dupa cum se vede nu prea este promavata industria muzicala si oamenii care au anii grei si multi de studiu in spate. Avem un repertoriu bogat si putem crea o atmosfera foarte placutahappy DAca stiti pe cineva care poate sa ne ajute si ne-ar primi sa cantam sa stiti ca nu va regretahappy. daca ma puteti ajuta ma puteti contacta pe acest site sau pe adresa : marcus_cool94@yahoo.com VA multumesc anticipat (app ma numesc MArcus)

1 răspuns:
| SickBooM a răspuns:

Ba tu ai scris un roman