| IoanaSanziana a întrebat:

Cine a vazut THE LAST SONG? Cum vi se pare? Eu l-am vazut de 2 ori si e super super super tare desi e si trist! Desi nu vrea ma dau in vant dupa miley cyrus e foarte fain filmul!

Răspuns Câştigător
| mikypiky a răspuns:

Si mie imi place.Trist e cand se cearta cu Will si cand moare tatal ei.Imi place si ca oarecum se mai schimba. Tare e faza cand vine la parintii lui.

7 răspunsuri:
| Lollidella a răspuns:

Si mie mi-a placut love struck si stiu ca ma busit si plansul laughing si nici eu nu ma dau in vant dupa "maili" laughing

| Ana-Maria94 a răspuns:

Si mie mi-a placut foarte mult, am si planssad, cum ai zis si tu, nici mie nu-mi prea imi place miley, dar filmul e foarte fain.

| ForbiddenLove a răspuns:

Nu l-am vazut inca ...si nici nu o sa-l vad pana nu citesc cartea dupa care o fost facut filmul happy

| mymy a răspuns:

Da filmul e super :X
si eu l-am vazt
ii fain :X:X

| anna7_4794 a răspuns:

Mie mi-a placut.

| Dizzy a răspuns:

Si mie mi-a placut.La sfarsit cand a murit tatal ei am planslaughing.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sincer eu nu prea o suport pe miley, dar din lipsa de alte filme mai romantice, ne-am uitat la asta. Si mie mi-a placut, il observasem de cand aparuse doar trailerul happy