| eu4you a întrebat:

Cine a vazut "The last song" (Ultimul cantec), cu Miley Cyrus? Care personaj va place cel mai mult?

Răspuns Câştigător
| pentagon99 a răspuns:

Mie mi-a placut povestea, miley in generale o acrita buna, dar aici este geniala, filmul este superb, are tot ce ii trebuie unui film bun!

5 răspunsuri:
| Sly a răspuns:

Baietelul... E cel mai simpatic.

| lVlad a răspuns:

Am vazut in vara trecuta...super tare. ..personajul preferat pentru mine e miley, la urma cand o murit ala am planslaughinglaughing

| DemetriaDemi a răspuns:

Miley cyrus chiar daca nu sunt fana big grin dar la. m vazut

| pentagon99 a răspuns:

Mie imi place foarte mult povestea, miley in generale o acrita buna, dar aici este geniala, filmul este superb, are tot ce ii trebuie unui film bun!